• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

MAŠKARNÍ KARNEVAL a DISKOTÉKA

Žákovský parlament uspořádal pro první až pátou třídu MAŠKARNÍ KARNEVAL. Pro děti si  připravil zábavné a vtipné soutěže - například Kuba řekl nebo tanec s balónky. Nechyběly ani veselé, rytmické písničky, na které si děti mohly zatancovat v nejrůznějších, nápaditých maskách. Viděli jsme vodníky, princezny, spidermany, čarodějnice, berušky, kočičky i rytíře.

 

Pořadatelé vybrali také tři nejhezčí masky, které byly oceněny drobnou sladkou odměnou. Na třetím místě se umístila princezna Zubejda v podání Elišky Musilové, druhé místo obsadilo kuřátko v podání Danka Plachkého a první místo zaslouženě obsadil Jirka Duroň, který přišel v masce Spongeboba.Jako nejlepší tanečník byl vyhlášen prvňáček Filip Benešl z 1. třídy. Žákovskému parlamentu děkujeme za vynaloženou práci s přípravami a již nyní se těšíme  na příští maškarní karneval.

 

Po karnevalu následovala DISKOTÉKA pro starší žáky, hudba zaujala, žáci dodržovali jednu z podmínek účasti, že na diskotéku se nechodí sedět, ale tancovat. Dozírající učitelé si znovu mohli pochvalovat organizační zvládnutí této náročné akce prakticky bez zásahu dospělých.

 

 

Ovoce a zelenina do škol