• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Liga sportu základních škol

Liga sportu základních škol

 

Na základě výborných sportovních výsledků žáků naší školy jsme dostali pozvání na slavnostní vyhlášení výsledků Ligy sportu základních škol. Letos se vyhlášení konalo v pondělí 2. 12. v KD Na Rybníčku. Vždy se vyhlašuje 10 nejlepších škol z okresu Opava, zvlášť nižší a vyšší stupeň. Žáci nižšího stupně se umístili na krásném 7. místě ze 47 škol. Vybraní žáci, kteří jej reprezentovali, byli Tadeáš Endrych, Dominik Humpolec a Barbara Mazurová, všichni ze třetí třídy. Žáci vyššího stupně se umístili na 10. místě ze 47 škol. Na slavnostním vyhlášení nás reprezentovali Jakub Vltavský, Vendula Trojančíková, Tereza Janků, Monika Freyová a Karin Malchárková. Všichni reprezentanti se představili plnému sálu, obdrželi pohár, sportovní čelenku a s sebou si odnáší krásný zážitek.