• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Krajské finále atletického čtyřboje

Krajské finále atletického čtyřboje

 

Ve středu 26. října v Opavě na Tyršově stadionu se konalo krajské finále v atletickém čtyřboji, kde postupovaly dva nejlepší týmy z každého okresu. Našim chlapcům se v okresním finále dařilo a povedlo se jim postoupit do krajského finále. Za krásného počasí padaly nádherné sportovní výkony. Výtečným výkonem se blýskl Matěj Jaroš v hodu míčkem, který hodem 66,39 m předvedl druhý nejdelší výkon dne. Z devíti týmů obsadili naši kluci v krajském finále nádherné 7. místo, přičemž mezi 5. – 7. místem byly naprosto minimální rozdíly. Chlapcům ve složení: Matěj Jaroš, Dominik Kubala, Filip Šenk, Filip Lhotský a Dominik Vícha děkujeme za vzornou reprezentaci ZŠ a MŠ Slavkov.

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol