• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Krajská soutěž Mladých zdravotníků

Krajská soutěž Mladých zdravotníků

 

V sobotu 8. června proběhlo krajské kolo soutěže mladých zdravotníků, tentokrát v Opavě. Tým žáků z nižšího stupně si musel poradit mimo obvazovou techniku a transport především s poskytováním první pomoci. Ošetřovali zvrtnutý kotník, odřeniny, bezvědomí, zlomeniny, masivní krvácení, kolaps nebo krvácení z nosu. Účastnili se i nesoutěžních stanovišť, kde si ověřili znalosti z dopravní výchovy, práce policistů a hasičů. Všechna stanoviště úspěšně zvládli a umístili se na krásném 2. místě! Chtěla bych pochválit všechny děti především za svědomitou přípravu.

Bc. Barbora Šašková, vedoucí kroužku Mladý zdravotník

Foto zde

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol