• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

FLORBAL

FLORBAL je v současné době nejoblíbenější sportovní aktivitou nejen žáků naší školy. Žákovský parlament je garantem turnaje mezi třídami, turnaje, který probíhal od října, na začátku prosince byly známy výsledky v chlapecké části. Obrovským kladem je respekt k organizátorům z řad členů ŽP, kteří po dlouhé týdny přicházeli do tělocvičny hodinu před vyučováním, aby zápasy rozhodovali.

 

Mladší žáci: 1. 6. B, 2. 6. A, 3. pátá třída, 4. čtvrtá třída. Suverénně nejlepším střelcem se stal Dominik Kubala, který má také největší zásluhu na vítězství své třídy. Četné zářezy na hokejce si zapsali ještě Filip Šenk a Ondra Elznic.

 

Starší žáci: hrálo se na dvě skupiny A – třídy a B -třídy. V závěrečném finále byla lepší chlapci 9. A, druzí hoši z 8. A, v boji o třetí místo zvítězila 7. B nad 8. B, které se dva dny před zápasem zranil brankář. Absolutně nejlepším střelcem turnaje se stal Patrik Pavlíček s třiadvaceti zásahy, více než tři trefy zaznamenali Adama Lazecký, Michala Stanke, Martin Frey a Jakub Quis.

 

 

Ovoce a zelenina do škol