Elektronický přístupový systém na čipy

Vážení rodiče,

naším hlavním cílem je udělat maximum pro to, aby se Vaše děti na naší škole cítily co nejbezpečněji. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli instalovat na škole elektronický přístupový systém na čipy, který jsme shledali dalším účinným opatřením k eliminaci pohybu nežádoucích osob po škole.

Tento systém nejen zabezpečuje vstup, ale zároveň poskytuje zajímavý a užitečný nástroj, umožňující zasílání zpráv na vaše zařízení o tom, že Vaše dítě bezpečně dorazilo do školy či kroužku v pořádku. Tímto odpadá nutnost se přihlašovat do informačního systému školy, neustálé volání či psaní SMS zpráv, zda se dítě vyskytuje na místě, kde má být.

 

Informační služba pro rodiče

Službu lze objednat na stránkách http://www.edupartner.net/

 

Registrace

Prostřednictvím registrace je možno zvolit některou z dobrovolných služeb, která je již k dispozici od pouhých 15 Kč měsíčně.

 

Jak systém funguje?

Dítě jednoduše přiloží čip ke čtecímu zařízení a systém Vám v případě volby informační služby automaticky doručí zprávu, že dítě v pořádku dorazilo do školy či kroužku. Pomocí této služby získáte okamžitý přehled nejen o příchodech, ale i odchodech ze školy. V případě, že nedostanete zprávu o příchodu dítěte do školy či kroužku, můžete ihned na vzniklou situaci reagovat.

 

Co informační systém umožňuje?

  • zaslání SMS zprávy
  • zaslání potvrzujícího e-mailu
  • upozornění prostřednictvím mobilní aplikace
  • jednoduchý přehled pomocí libovolného prohlížeče

 

Co nastane po registraci v případě výběru informační služby?

Po odeslání formuláře Vám přijde na Vámi uvedený mail potvrzení o registraci s pokyny, za účelem ověření emailové adresy. Po ukončení registrace všech uživatelů dané školy obdržíte pokyny k platbě s informací, o jakou službu se jedná a k jakému účelu se poplatek vztahuje. Uvedená cena za zasílání SMS zpráv v registračním formuláři bude při pokynech k platbě variabilně upravena v závislosti od data skutečného provozu (zasílání zpráv). Platnost služby SMS zpráv je vždy v délce trvání do konce daného školního roku.

 

Službu poskytuje společnost IDPartner – systémy identifikace s.r.o.

 

E-mail: info@detibezpecne.cz

http://www.detibezpecne.cz

 

 

Ovoce a zelenina do škol