• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Dětský čin roku 2018

Dětský čin roku 2018

 

Až do 7. listopadu 2018 má možnost dětská porota rozhodnout o vítězích 14. ročníku projektu Dětský čin roku. Hlasujte na www.detskycinroku.cz pro svého favorita! Slavnostní vyhlášení vítězů poté proběhne 6. prosince 2018 na Staroměstské radnici v Praze. Mezi semifinalisty o celkové vítězství ve své kategorii soutěží i naši žáci. Adéla Malíková (8.třída) – Čisté svědomí a dobrý pocit, kategorie POMOC STARŠÍM LIDEM Vendula Trojančíková (8.třída) – I hra na akordeon může pomoci, kategorie KOLEKTIVNÍ POMOC Matěj Škrobánek (8.třída) – Dalmatýnský rex, kategorie POMOC PŘÍRODĚ Filip Lhotský (8.třída) – Babičku už tolik nohy nebolí, kategorie DOBRÝ NÁPAD Děkujeme za Váš hlas

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol