• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

DEN SLAVKOV 16.9.2017

Jako každoročně nemohla škola chybět a společně jsme s početnými občany oslavili DEN SLAVKOVA. Především je třeba pochválit všechny vystupující děti! Byly jedním slovem úžasné! I přes mrholení, které doprovázelo náš sobotní program, se vše povedlo: taneční vystoupení motivované letos muzikálem Rebelové, malým dětem ze sborečku i Školní kapele se sborem. Nápadité pohybové skladbičky Skřítkové a Mravenci předvedli předškolní děti zároveň s prvňáky a také cvičitelé a rodiče. Zasloužili jsme si všichni potlesk a uznání početného publika.

Celé odpoledne, plné zábavy, soutěží i dobrot proběhlo hladce přesně podle programu. Velkému zájmu s mohutným povzbuzováním se těšily zábavné soutěže pro tříčlenné týmy spolků z obce. Vyhráli zástupci TJ Sokol Slavkov. Soutěž o nejchutnější bramborák vyhráli Chovatelé. Po našem vystoupení si nejvíce užili milovníci dechovky, moderní hudby a nakonec tancechtiví občané.

 

 

Ovoce a zelenina do škol