• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Česká televize - Šikulové

Česká televize - Šikulové

 

V úterý 16. října 2018 se děti třetí třídy zúčastnily televizního natáčení České televize. Přijeli za námi Jana a Ivo z oblíbeného dětského pořadu Šikulové. Jelikož se díly musí předtáčet dopředu, vyšel na naší školu již čas adventní. Společně si vytvořili adventní věnec na stůl, adventní kalendář, vyšívanou pohlednici a nakonec také skládanou papírovou hvězdu na výzdobu oken. Za šikovné tvoření třeťáku, byli ocenění nálepkou na vchodových dveřích "ověřeno šikulové" a kartičkou s podpisy. A teď už jen všichni čekají až 2. prosince zasednou před televizní obrazovky a připomenou si své velké nezapomenutelné zážitky z natáčení. 
      
 

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol