• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Atletický čtyřboj družin

Atletický čtyřboj družin

 

Dnes jsme se s vybranými dětmi školní družiny zúčastnili ATLETICKÉHO ČTYŘBOJE 1. – 4. třídy, který se již tradičně konal na ZŠ Englišova. Zúčastnilo se 6 družin (Slavkov, Otice, Šrámkova, Englišova, ŠD T.G.M., Vrchní). Soutěžilo se za jednotlivce, kdy kategorie byly 1. třída, 2. třída, 3. třída a 4. třída, vždy kluci a holky zvlášť. Děti musely zvládnout skok z místa, hod kriketovým míčkem, běh na 50m – sprint a vytrvalostní běh, kdy 1. a 2. třída běžela 250m a 3. a 4. třída běžela 500m. Naše děti podaly opravdu perfektní výkony, kdy někteří překonali i své osobní rekordy. Z atletického čtyřboje jsme tak přivezli hned několik ocenění. Za druhou třídu jsme získali za holky 3. místo, které si vybojovala Anička Ryplová, za kluky rovněž 3. místo, které zaslouženě patří Šimonu Čechovi. V třetí třídě získala 3. místo Natálka Kurková a nejlepší výkon a tedy úžasné 1. místo získal Dominik Král. Ani čtvrťáci nezůstali pozadu a tak i tady vybojoval Danek Plachký hezké 3. místo. Všem dětem děkuji za krásnou reprezentaci naší školy a vítězům gratuluji.

Za ŠD Kateřina Plachká

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol