17. 9. Den Slavkova

17. 9. Den Slavkova

DEN SLAVKOVA byl předznamenán deštěm hodinu před propuknutím oslav. Po několikatýdenním suchém počasí byla část slavkovských občanů zviklána, s ubývajícími kapkami se však plnil prostor na hřišti u školy diváky velmi rychle. Ti nešetřili chválou a potleskem při tanečním vystoupení dětí, kterých je v tanečním kroužku MONTERÁČKŮ letos zase o něco víc od těch nejmenších až po vyspělé tanečníky z nejvyšších ročníků. Předvedli nově nastudovanou skladbu, která navodila ještě letní pohodu už svým názvem Prázdniny u moře. Nemenší ohlas měla Školní kapela se sborečkem.

Déšť pak ustal a celé odpoledne, plné zábavy, soutěží i dobrot proběhlo hladce, přesně podle programu. Velkému zájmu se těšily ukázky práce a techniky Policie a Hasičů i další vystoupení. Vrcholem, zejména pro dívky, kterého si naše děti nejvíce užily, byla pětice zpěváků hudební skupiny Identity. To bylo pištění, obdivných pohledů a proseb o podpisy na různé části těla i snahy o společné foto alespoň s jedním z mladých muzikantů.

 

 

Ovoce a zelenina do škol